ד״ר אביגיל דולב

באנו לשנות
מתמודדת לראש הרשות, זכרון יעקב

תמיכה

דוקטור במנהל ציבורי ותכנון עירוני אסטרטגי בהיבט שינויי האקלים ופיתוח בר קימא, ובעלת תואר MBA בשמאות ונדל"ן. במהלך הקריירה הענפה וב 25 השנים האחרונות, ד״ר דולב רכשה ניסיון רב בניהול בכיר מוניציפלי, גיוס כספים, פיתוח כלכלת העיר, עבודה ושיתופי פעולה עם משרדי הממשלה השונים. ד"ר דולב קידמה כתיבת מדיניות אסטרטגית לתכנון, והובלת שיתוף ציבור ויצירת קהילתיות.

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

כיהנתי כמנכ"לית של שתי רשויות מקומיות ובעלת ניסיון מוניציפלי רחב. כמנכ"לית עיריית נשר, הובילה תכנית מתאר כוללנית ושיתוף ציבור, קידמה תכניות רחבות היקף לפיתוח עירוני, וכן יצירת פלטפורמה איתנה לכלכלה עירונית משגשגת. כמנכ"לית הישוב נופית, יזמה והובילה את מערך הגיל הרך, מועדון הנוער וכן קידום פלטפורמה לגיל השלישי. בניהול הישוב נופית, ראתה ד"ר דולב את היתרון של פיתוח הישוב והבאת זוגות צעירים כחלק מיצירת ישוב הטרוגני בעל תשתית מתאימה לכל חתך גיל. בנוסף לזאת, ד"ר דולב הינה בעלת ניסיון רב שנים בקידום קיימות בתוך הערים וקידום מדיניות להתמודדות עם שינויי האקלים. היא הובילה את התכנון העירוני-סביבתי במחוז חיפה, מטעם החברה להגנת הטבע, ולאחר מכן ניהלה את התקן לבניה ירוקה במכון התקנים.

חזון

הישוב זכרון יעקב עומד בפני האתגרים המשמעותיים ביותר בעשור הקרוב. 1. תכנית המתאר של זכרון יעקב קובעת יעד של ציפוף עירוני, ומחייבת תכנון מושכל לרבות תשתיות מתאימות. אנו מחוייבים לקדם פיתוח עם תשתית של תעסוקה ומסחר, לצד מוקדי תיירות ייחודים לאזור כולו. אנו נוביל את זכרון עקב כמוקד עירוני אזורי, שיוביל להזדמנויות עסקיות בפיתוח המרחב כולו וכחלק מקידום הכלכלה העירונית. 2. אנו רואים בנושא החינוך את אחת הרגליים המרכזיות שעליהם עומדת המושבה ועל כן הוא יהווה נדבך מרכזי מהתחומים שאנו מבקשים לקדם. אנו נקדם את החינוף הפורמלי והבלתי פורמלי ותנועות הנוער. 3. אנו נקדם תכנון מושכל של תחבורה ציבורית, נגישה וזמינה, תוך יצירת הלכתיות ברחבי המושבה. תחבורה ציבורית נגישה וזמינה, היא המפתח לפיתוח נכון של המושבה וצמצום הפקקים בעיקר בבקרים. 4. אנו נוביל את נושא התחזוקה השותפת של הישוב ושיפור פני העיר, ברמת ניהול גבוהה, תוך דאגה לנקיון הישוב, נראות ופינוי הפסולות מהרחובות וממרכזי המחזור 5. אנו נוביל קשר רציף עם נציגי שכונות, מתוך אמונה והבנה שהחוכמה נמצאת בקרב ציבור התושבים, ואנו כאן בשביל התושבים. זה תפקידנו. להקשיב ולתת את השירות המיטבי לתושב. 6. בצמתים מרכזיים, אנו נדאג להוביל; שיתוף ציבור, יצירת קהילתית וכל זאת לצד הובלת המושבה כיישות איתנה ומשגשגת הנותנת מענה עסקי, ולכלל חתכי הגילאים, מהגיל הרך ועד הגיל השלישי. אנחנו כאן בשבילכם

שינוי שארצה להביא

אביגיל דולב וחברי הסיעה שלי מחוברים בחיבור עמוק למושבה היפיפייה זכרון יעקב ומבקשים לקדמה לעתיד טוב יותר. להוביל תכנון עירוני איכותי, להביא לשגשוג כלכלי ולטפח את הקהילתיות והחינוך בישוב. אנו ניצור פלטפורמה לצעירים להישאר בישוב, גם מבחינה תעסוקתית והן מבחינת מגורים. אנו נקדם את החינוך, פלטפורמה לגיל השלישי ומערך תשתיות עירוניות נגישות וזמינות.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן