יעל שרר

הלובי למלחמה באלימות מינית
פעילה חברתית, כפר סבא

תמיכה

מלחמה באלימות מינית

יעל שרר היא מייסדת ומנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית, ארגון אזרחי שעוסק בשינוי מדיניות וחקיקה במטרה לשפר את טיפול המדינה בנפגעות ונפגעי אלימות מינית. לקראת הבחירות לרשויות המקומיות, הלובי יוצא למסע לעיר מוגנת - פרויקט שיתוף פעולה של הלובי עם רשויות מקומיות שמעוניינות לשפר את ההגנה והשירותים שהן מעניקות לתושבות והתושבים שלהן.

צרו קשר

עדכונים מהמסע לעיר מוגנת

12.6.23: פרויקט "עיר מוגנת" הושק ויצא לדרך בכפר סבא! ראש העיר רפי סער התגייס, וכל המחלקות הרלוונטיות, החינוך, הרווחה, המרכז הטיפולי העירוני, השיטור העירוני ומשטרת כפר סבא, והאגפים השונים נרתמו לתכנית והתחילו בפרויקטים שונים של הנגשת מידע, הרחבת מענים, הכשרות, ושיפור תשתיות. 22.6.2023: פרויקט "עיר מוגנת" הגיע למעלות תרשיחא. ראש העיר ארקדי פומרנץ, יחד עם כל הצוות בעירייה, התגייסו לפרויקט שנועד לסייע לרשויות מקומיות להעניק הגנה, סיוע, וטיפול ראוי והוליסטי לתושבות והתושבים שלהן. 26.6.2023: פרויקט "עיר מוגנת" הגיע לכנסת. מנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית יעל שרר, ראש עיריית כפר סבא רפי סער, ויועצת ראש העיר לקידום מע מד האישה טלי רונה, הגיעו להציג את הפרויקט בוועדה לקידום מעמד האישה בראשות ח"כ פנינה תמנו שטה (המחנה הממלכתי). 6.7.2023: פרויקט "עיר מוגנת" הגיע לבאר שבע. מנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית נפגשה עם רוביק דנילביץ' והצוותים בעירייה כדי לדון בצרכים של תושבי ותושבות העיר וכדי להתגייס למאמץ להפוך את באר שבע לעיר מוגנת. לאחר הפגישה יצאנו לסיור בבית החולים סורוקה, במרפאה הייעודית לנפגעות אלימות מינית ושורדות זנות. 1.8.23: פרויקט "עיר מוגנת" מגיה לבירה. עיריית ירושלים וראש העיר משה ליאון שמחו להצטרף לפרוייקט שלנו, הצגנו בפניהם את התוכנית שלנו והכלים שיש ברשותנו כדי לסייע וסיכמנו שנמשיך להיות בקשר עם הצוותים השונים בעירייה במטרה להפוך את ירושלים לעיר מוגנת. 15.8: נפגשנו עם המועמד לראשות העיריית מעלה אדומים שלומי ירוחם והצגנו בפניו את התוכנית שלנו. 24.8: מדן ועד אילת! מנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית יעל שרר נפגשה עם ראש מועצה אזורית חבל אילות ד"ר חנן גינת והציגה בפניו את תוכנית "עיר מוגנת". 11.9: נפגשנו עם ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי, הציגה בפניו את התוכנית וסיכמנו על המשך שיתוף הפעולה בין הלובי לגופים הרלוונטים בעירייה. 26.9: פרוייקט עיר מוגנת הגיע לקדימה צורן. מנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית נפגשה עם המועמדת לראשות המועצה דנית ברביבאי ועם ניצן סניור, המתמודדת ברשימה למועצה. ביחד הן דנו על התוכנית ועל הדרכים ליישומה.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן