מיכל שפירא

מיכל שפירא
מתמודדת לראש הרשות, מעלה אפרים

תמיכה

אני מאמינה בחיי שליחות למען התושבים כולם. ברצוני לפעול כדי לשפר את איכות החיים של תושבי הרשות שלי בכל תחום. אני מאמינה באנשים ובמתן דגש על החלק הטוב והמשותף וברצון לייצר חיבורים. נהפוך את מעלה אפרים לרשות חזקה שמייצרת לתושבים מקומות עבודה, בילוי ופנאי. אני מאמינה בניהול מקצועי של עובדי הרשות, והפיכת התושב להיות המרכז.

בת 30, תושבת מעלה אפרים מעל עשור בוגרת תואר ראשון ושני בהצטיינות במשפטים, מגשרת מוסמכת, עו"ד ויזמית אמא ל-3 בנות, לשעבר תושבת השומרון, עם שורשים עמוקים הן בצד המזרחי והן בצד המערבי של הגלובוס

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

עיריית ראש העין במחלקות המנהלה שחלשה על תחומי התרבות, החינוך הספורט והאסטרטגיה בעיר. בוגרת תכנית צוערים לשירות המדינה במגזר המוניציפאלי נציגת ציבור בעמותת "קרן מעלות אפרים" המפעילה את המתנ"ס המעון והחוגים בישוב מרצה למשפטים בבית ספר "רייסמן" ומקימת "פורום המתנדבים 33" לסיוע משפטי לנזקקים בכל הארץ. נציגת בקעת הירדן ב"לשכת המסחר והתעסוקה" של משרד הכלכלה נציגת בקעת הירדן בלשכת עורכי הדין.

חזון

מעלה אפרים היא הנכס הכי יקר שלנו. כרשות קטנה יש לנו את היכולת לגעת בשמים כמעט בכל תחום . אני אמשיך להוביל השקעה משמעותית ביצירת מקומות עבודה לאנשי הישוב באמצעות חיזוק אזור התעשיה והמרכז המסחרי. נשקיע בחינוך לכל הגילאים, והטמעת חדשנות ויצירתיות. נשקיע בתשתיות הישוביות כגון מים, חשמל ומתן שירותים מוניציפאליים איכותיים לתושב. נשים דגש על אירועי תרבות ספורט ואמנות חוצי מגזרים כמוקד משיכה לכל הבקעה וגם לאזור בנימין והשומרון ונחזיר את מעלה אפרים לחזון של בירת הבקעה. נחזק את החיבור של בני נוער לרשות על מנת לשמר את דור ההמשך של הישוב, שירצה לגור בה שנים רבות אפעל להגדרת נורמות קהילתיות ברורות לשימוש במרחב הציבורי, על מנת להגיע לאיזון המכבד את הזכויות והערכים של כולם. אלה ייצרו סטטוס קוו ברור בין חילונים לדתיים ברשות. יחד נחזיר את מעלה אפרים להיות רשות שמגשרת על הפערים, ולא מעמיקה אותם. ויש עוד הרבה תכניות שאני שואפת לממש עבור כולנו.

שינוי שארצה להביא

מתן שירות יעיל לתושב, מבנה ארגוני מקצועי, קהילה חזקה ורב-תרבותית שעוסקת בחיזוק הטוב שלה ובהכלת השונה והמשותף.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן