זוהר גוילי


מתמודדת לראש הרשות, גדרה

תמיכה

אני מאמינה בהנהגה מחברת ומאחדת, שיתוף ציבור ומנהל תקין. כשליחת ציבור, אני כאן למען התושבים. בחוזה הבלתי כתוב בנינו, אני מביאה איתי את הכישורים, הניסיון והמוטיבציה, את הלב הפתוח שלי הרבה אהבה, ואתם, תושבות ותושבים יקרים, מביאים את משאלות לבבכם וביחד אנחנו בונים את חזון גדרה 2028.

אני זוהר גוילי, בת 54, תושבת גדרה 23 שנים. נשואה באושר לשמעון ואמא לשתי בנות מיוחדות, דנה ועופרי. בעשרים השנים האחרונות אני מכהנת בתפקידי הנהלה בכירה ומנכ״לות בחברות מובילות בשוק הבריאות בישראל. בשנים האחרונות כיהנתי כחברת מועצה ופעילה חברתית בהתנדבות מלאה בארגונים ארציים כמו גם בתמיכה פרטנית במשפחות מיוחדות, וזו הזכות הכי גדולה, לה זכיתי ואני זוכה בה עד היום. לצד הניסיון הניהולי, הציבורי והחברתי שלי, ערך כבוד האדם, עשייה ונתינה הם נר לרגליי והמנוע שדוחף אותי במסע.

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

בשנים האחרונות כיהנתי כחברת מועצה ופעילה חברתית בהתנדבות מלאה. בזכות הבנות המדהימות שלי, מצאתי את עצמי נשאבת לעשייה הציבורית, מסתובבת במסדרונות הכנסת ומשתתפת בוועדות שונות. במסע הזה למדתי והכרתי מקרוב מהי היכולת להשפיע ולשנות למען ציבור רחב והתאהבתי בשליחות. אני גאה על הזכות שהייתה לי לקחת חלק יחד עם שותפים מדהימים, בכמה וכמה שינויי חקיקה ותקנות. פעילותי הציבורית והחברתית בעשרים השנים האחרונות איפשרה לי לחבור ולהפוך לפעילה בעמותות שונות כמו אק״ים, ארגון קשר וארגון אהב"ה, ברמה הארצית והמקומית ואף בתמיכה פרטנית, בעיקר למשפחות חדשות. שכן עם כל ילד מיוחד שנולד, נולדת משפחה מיוחדת שצריכה לפלס את דרכה בין חוקים, תקנות וזכויות. וכשיש מישהו שמחזיק להם את היד, הרבה יותר קל לאתר את האור בקצה המנהרה. זו הזכות הכי גדולה, לה זכיתי ואני זוכה בה עד היום. המעורבות החברתית, גרמה לי להישאב עוד ועוד לעשייה הציבורית ולהתחבר לעולם הפוליטי. מהמקום הטוב, להשפיע, לגעת לשנות. במסע הזה, הצטרפתי למפלגת יש עתיד מיום הקמתה ואני ראש מטה יש עתיד בגדרה מאז. ביש עתיד הקימו ״מטה מיוחדים" רחב, פעיל ומשמעותי אליו אני מחוברת כמו גם ל״מטה הנשים" ולעשייה חברתית וקהילתית רחבה ומגוונת.

חזון

גדרה תמשיך את התפתחותה בכל הרבדים, תוך שמירה על לב של מושבה קהילתית עם אנרגיה של עיר מתקדמת. גדרה תנוהל בשקיפות מלאה תוך הקפדה על שיתוף ציבור, מעורבות אישית, שוויון וקידום האחווה בין כלל תושביה, למימוש צרכיהם החברתיים והכלכליים. מנהל תקין ומינוף תהליכי הצמיחה וגדילת היישוב למען תושביה. המועצה תקדם חינוך מיטבי, ערכי ומגוון, תפעל להתחדשות מתמדת ושיפור השירותים המוניציפליים, תדאג לשיתוף פעולה בין תושביה ושכונותיה, ומימוש צרכי התרבות, הפנאי והבטחון האישי.

שינוי שארצה להביא

עם כל הצניעות המתבקשת, אני משוכנעת ביכולתי להוביל את גדרה בשנים הבאות לשלב הבא. אני מאמינה כי השילוב של הנסיון הציבורי והפוליטי שלי, כישורי הניהול שלי, הכירותי עם העולם העסקי ובעיקר הרצון שלי לעשות טוב, להביא חדשנות ויצירתיות, ולחזק את ערך "בן אדם לחברו", הם הנכסים שאני מביאה עימי להנהגת היישוב. ערך כבוד האדם, עשייה ונתינה הם נר לרגליי והמנוע שדוחף אותי במסע. בימים אלה אני נפגשת יום יום עם תושבים, הן במפגשי אחד על אחד והן בחוגי בית. אני נרגשת כל יום מחדש מהאינטראקציות החדשות והמגע עם כל כך הרבה תושבות ותושבים מגוונים, אכפתיים ומלאי מוטיבציה להירתם למען היישוב. כשליחת ציבור, אני כאן למען התושבים. בחוזה הבלתי כתוב בנינו, אני מביאה איתי את הכישורים, הניסיון והמוטיבציה, את הלב הפתוח שלי והרבה אהבה, ואתם, תושבות ותושבים יקרים, מביאים את משאלות לבבכם וביחד אנחנו בונים את חזון גדרה 2028. אני גאה בגדרה, גאה בתושבים היקרים שלנו וגאה במסע אליו יצאתי. אני מתכוונת להציג קמפיין מכובד ונקי, לקבל את אמון הציבור, לנצח בבחירות ולהוביל את גדרה לעידן חדש שבו היא תשמור על לב של מושבה קהילתית עם אנרגיה של עיר מתקדמת.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן