אביטל כהן

אפרת בתנופה
מתמודדת לראש הרשות, אפרת

תמיכה

אני מאמינה בכוח של קהילה לשנות ולהשפיע על מציאות חיינו. מאמינה בטוב משותף, בשיתופי פעולה, בשקיפות. בראיית האחר. מאמינה שהעולם עומד על התורה ועל העבודה ועל גמילות חסדים.

בת 36, נשואה לרפאל ואמא לאביגיל (5) ולדניאלה (2) , גדלתי באפרת ואני מחוברת אליה בנימי נפשי.

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

משמשת כעורכת דין במשרד האוצר, עובדת באשכול שלטון מקומי של אגף שכר והסכמי עבודה. שירתי כלוחמת במשמר הגבול בסדיר ובמילואים.

חזון

אפרת היא יישוב עירוני גדול ומרכזי, בעל צביון המבוסס על ערכי תורה, עבודה וגמילות חסדים. אפרת מטופחה וירוקה, שופעת אתרי טבע, פארקים וגינות; בעלת מרחב ציבורי פעיל ותוסס. אפרת מעודדת צמיחה אישית וקהילתית לשם השפעה על המרחב הציבורי והמדיני. אפרת קולטת עלייה ומעודדת התנדבות וחסד, בקהילה ובעם; מחוברת לחברה הישראלית על כל גווניה על ידי ראיית הטוב, אהבת המדינה ונתינה מתוך שפע. אפרת איתנה פיננסית, מובילה וחדשנית. מעודדת שיתופי פעולה אזורים מטרופוליניים והיא מחוברת ונגישה בכל שעה לירושלים ולערים הסמוכות. אפרת מדגישה את איכות השירות לתושב, בתחומי הרווחה, הבריאות, התחבורה, התשתיות, התרבות ומשקיעה בפיתוח מערכת חינוך והעשרה, איכותית, מגוונת וערכית מגיל לידה ועד זקנה. אפרת מעודדת מעורבות קהילתית גבוהה ושיתוף הציבור בתהליכי פיתוח וגיבוש מדיניות.

שינוי שארצה להביא

לכונן מועצה שרואה אותנו ואת הצרכים שלנו; להנהיג מועצה תוססת, שמקדמת תרבות פנאי ומסחר; מועצה אשר מניעה תהליכים מטרופוליניים איזוריים, משתפת פעולה ומשכילה למקסם את היתרונות שבהיותה בירת גוש עציון; מועצה מטופחת וירוקה שמקדמת אפשרויות מגורים לצעירים ומפתחת מרחב ציבורי פעיל, מכיל, מוגן ובטוח; מועצה שמדגישה את השירות לתושב, שמתנהלת בשקיפות מלאה ועומדת על התורה, על העבודה ועל גמילות חסדים.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן