עדי נאמן


מתמודדת לראש הרשות, באר טוביה

תמיכה

אני מאמינה שהמועצה האזורית באר טוביה, המועצה שבה נולדתי, גדלתי, גידלתי את שלושת ילדיי ושבה אני פעילה למעלה מ-20 שנה, יכולה וראויה להיות בצמרת המועצות האזוריות המובילות בישראל. אני מאמינה שבעבודה נכונה, נחישות והתמדה, נצליח לעשות את זה. אני מאמינה שמגיע לנו להיות מועצה אזורית שאיכות סביבה וקיימות הן ערך מרכזי עבורה, מועצה שמגוונת, מפתחת ומתאימה את מסגרות החינוך הפורמלי ובלתי פורמלי שלה כדי לתת לכל ילדיה את הטוב ביותר, שמפתחת את הספורט, את התרבות, את חיי הקהילה, מטפחת דור המשך ויחד עם זאת שומרת על הדור הוותיק מחובר, פעיל וזוכה לכבוד וליחס הראוי לו מהמועצה והקהילה. מועצה שנהנית מתשתיות, בריאות, בטיחות, נגישות ותקשורת מודרניות יותר.

אני בת 53. גדלתי במושב תימורים ומאז שנישאתי לברק, אני גרה במושב ניר בנים ופעילה בקהילה. ב-15 השנים האחרונות אני חברת מועצה וזה מה שאיפשר לי להכיר את המערכת לעומק ולצבור ידע וניסיון רלוונטיים לניהול ולהנהגה. בנוסף, אני בעלת שני תארים במנהל ומדיניות ציבורית, עם התמחות בשלטון המקומי במגזר הכפרי וכיום אני מלמדת מנהל ומדיניות ציבורית במכללת ספיר.

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

אני נמצאת במעגלי החינוך כבר מעל 20 שנה, הייתי פעילה בהנהגות ההורים בתקופה שילדיי למדו בבתי הספר, ולאורך שנות כהונתי כחברת מליאת המועצה, מילאתי תפקידים רבים ומגוונים. כיום אני מכהנת כיו"ר הוועדה לאיכות הסביבה במועצה, והתחומים הקרובים לליבי הם חינוך, קהילה, קיימות ואיכות סביבה. פיתחתי וכתבתי תוכנית לפינוי פסולת גזם וגושית חדשה עבור המועצה, תוכנית אשר מיושמת בהצלחה, משפרת את איכות השירות לתושבים ומקטינה במיליונים את הוצאות המועצה. אני שותפה לצוות כתיבת חזון ומדיניות חינוכית במועצה אשר ממנה נגזרו שינויים בתקציב המועצה. הובלתי שינויים בתקציב המועצה ובתקציבי הפיתוח אשר שומר על חלוקה מאוזנת בין יישובי המועצה. לפני כמה שנים כתבתי ובניתי תכנית מפורטת להקמת מרכז צעירים במועצה. מרכז שמטרתו שמירה על הקשר עם צעירי המועצה במטרה להשאירם במועצה כדור ההמשך, תוך מתן מענים לאוכלוסייה הצעיריה בכל שלבי חייהם

חזון

החזון שלי הוא לקדם את באר טוביה בכל ההיבטים, תוך מציאת האיזון הנכון בין השמירה על האופי הכפרי של המועצה לבין הצורך לפרוץ קדימה, להתעדכן ברוח הזמן ולהתחדש בתחומי איכות סביבה, חינוך, שירותים מתקדמים ואיכותיים, תרבות פנאי, תשתיות ואיכות חיים. בחזוני אני רואה מועצה שמעניקה לתושביה שירות מתקדם, חדשני, נגיש ויעיל, קשובה לתושבים, משתפת אותם בתהליכי קבלת החלטות ומשקפת להם את העשייה, מתוך אמונה שהם זכאים להכיר את סדרי העדיפויות ולדעת לאן מנותבים המשאבים והתקציבים של המועצה.

שינוי שארצה להביא

אני מתכננת להוביל במועצה שינויים רבים, להוביל את החינוך אל המאה ה-21 תוך פיתוח תוכניות לימוד מגוונות, עדכניות הנותנות מענה לכל ילדה וילד. להוביל את המועצה ואת היישובים להיות סביבתיים וירוקים יותר, תוך פיתוח תוכניות חינוכיות סביבתיות, הקטנת כמויות האשפה והגדלת אמצעי המיחזור. לדאוג לחיי פנאי עשירים ומגוונים לכל תושבות ותושבי המועצה. לדאוג לוותיקי המועצה ולקדם את צעיריה. לדאוג לקשר הדוק בין המועצה לתושבים תוך מתן שירותים מתקדמים, אדיבים וטובים. לחזק את הקשר בין יישובי המועצה, ובין המועצה לרשויות השכנות לה.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן