טל מילס

פרדסיה אחת
מתמודדת לראש הרשות, פרדסייה

תמיכה

האתגר שלי כראש הרשות של כולם, יהיה לקחת את כל הנכסים האנושיים הנפלאים שיש בפרדסיה ולמנף את העשייה המשותפת ובמקביל לעשות סדר בכל הזקוק לשיפור, להכניס את רוח התושבים, את חזון הקהילה המגובשת שמורכבת מכל התושבים בכדי שכל הנושאים בהם נטפל יהיו שזורים זה בזה.

אני חיה ונושמת את הישוב שלנו, רואה כיצד אפשר להעצים את הפוטנציאל הרב שלו ורואה בתפקיד ראש המועצה תפקיד קריטי ומלא שליחות בחיי היום יום בישוב, ולכן, אחרי חשיבה מעמיקה, החלטתי להתמודד לתפקיד ראשת הרשות. כתושבת יזמתי וניהלתי פרויקטים קהילתיים מגוונים ואני לוקחת חלק פעיל במנגנונים הרשותיים ובהנהגות המקומיות בנוסף, אני מביאה איתי נסיון עשיר מעבודתי כמנכ״לית המועצה הישראלית לבנייה ירוקה. נסיון בתכנון, בנייה ובתכנון תחבורתי. נסיון בניהול תקציבים גדולים עשרות עובדים ופרויקטים כמו גם נסיון בעבודה מול משרדי ממשלה שונים מדרגי השטח ועד הדרגים הבכירים ביותר. יש לי נסיון בשיתופי פעולה עם רשויות אחרות והיכרות מעמיקה במערכות ציבוריות שמשפיעות על החיים שלנו ביום יום.

צרו קשר

חזון

לקחת את הטוב בפרדסיה ולהפוך אותו למצוין תוך שימת התושב במרכז.

שינוי שארצה להביא

העשייה בישוב מבורכת ונכון לחזק ולהעצים אותה אך מעל הכל נדרשת זוית הסתכלות ועשייה חדשות בבית של כולנו. תפקידי לייצר חזון ואסטרטגיה ולהציג תוכניות אמיתיות שנובעות מהן ולא רק מטפלות במקרים נקודתיים, לחזק את מחלקות המועצה כך שהשרות לתושב והיום יום שלו בפרדסיה יהיה מיטבי, לבחור צוותים מקצועיים שיוכלו לבצע בשטח את הנדרש כדי שפרדסיה תוכל לנצל את הפוטנציאל העצום שלה למען הילדים שלנו, למען החינוך שלהם, למען ההורים שלנו ולמענינו. אני נכונה לאתגרים ולמשימות העומדות בפניי עם אנרגיות, חדשנות, חזון ותוכניות אסטרטגיות, ניהול מודרני, שיתוף ציבור וחיי קהילה עשירים. אני כאן כדי לייצר צמיחה עם משמעות ולהפוך את פרדסיה למקום שמצוין לגור בו.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן