הילה לנקרי מיוסט


מתמודדת לראש הרשות, מטה יהודה

תמיכה

אני מאמינה שלהיות נבחר ציבור זו שליחות, דרך חיים ועשייה עמוקה למען הציבור, כולו. אני מאמינה שלהיות ראש רשות זה המקום בעל יכולת ההשפעה הגדולה ביותר על חיי התושבים, משפחותיהם ואיכות חייהם, ומכאן גם כובד האחריות הרב מרמת האמון ועד למחויבות לעשייה ופעולה ללא ליאות לרווחת התושבים וחייהם. אני מאמינה בטוב משותף וברצון לייצר חיבורים, גשרים בין עולמות, וחתירה מתמדת למתן מענה לכל קבוצות החברה, תוך צמצום פערים. אני מאמינה מאוד בכוחה של הקהילה בטח בעידן בו אנו נמצאים. הקהילה היא מקור לכח, לאחדות ולשייכות. אני מאמינה מאוד בניהול מקצועי וביכולת שלו להוביל לשינוי. הניהול המקצועי כולל שקיפות, שיתוף, שירותיות גבוהה בה התושב במרכז, קבלת החלטות אחראית ומבוססת קריטריונים והתמקצעות גבוהה של עובדי המועצה בתחום פעילותם.

אני נשואה לבן ואמא להראל, גפן, אייר ותבל. ילידת עכו במקור. עורכת דין בהשכלתי מהאוניברסיטה העברית ובעלת תואר שני במדיניות ציבורית באונ' תל אביב. בוגרת תכנית הצוערים לשירות הציבורי

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

העשייה למען החברה והציבור מלווה אותי משחר נעוריי, מאחר וזה הדבר שבחרתי בו כדי לשפר ולפעול לשינוי המציאות בה אני חיה. מעולם לא קיבלתי את ההנחה שהשתייכותי לפריפריה תקבע לי את ההזדמנויות בחיי. הייתי ממ"פ ההכשרה במודיעין קרבי עם סיום הקבע היה ברור לי שמקומי במגזר הציבורי והרצון לשנות לשנות מתוך המערכות. לכן הלכתי לתכנית הצוערים לשירות הציבורי. תכנית מנהיגות ממשלתית. בסיומה ביצעתי תפקידים בכירים ומשמעותיים בממשלה, ביניהם יועצת מנכ"ל משרד ראש הממשלה וממקימי התכנון האסטרטגי במשרד החינוך במחוז צפון ובמטה משרד החינוך. בתקופת לימודיי באוניברסיטה לקחתי חלק בדור המייסדים של רוח חדשה בירושלים.

חזון

אני רואה במטה יהודה כחבל ארץ ייחודי וריאה ירוקה במרכז הארץ שיש לשומרה...מועצה המחברת בין אדם לאדמה ויוצרת קהילות מגוונות ושוקקות חיים, עם איכות חיים גבוהה בכל התחומים. ובהם התושב עומד בלב.

שינוי שארצה להביא

מטה יהודה תמצה את הפוטנציאל האדיר שבה - בחינוך, תשתיות, פיתוח כלכלי, תרבות ופנאי, תיירות - ע"י עבודה מקצועית וסטנדרטים גבוהים, עבודה למען טוב משותף וחיבורים למען טובת התושבים.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן