גלית אבינועם

גלית אבינועם . מחזירה את המושבה לנס ציונה.
מתמודדת לראש הרשות, נס ציונה

תמיכה

אני אוביל את נס ציונה עם רצון אמיתי לשנות וליצור טוב משותף, ועם תחושת שליחות: לשרת אתכם ולדאוג לעיר שלנו. אני מגיעה אליכם ללא אינטרסים זרים ועם ערכים ברורים כמו שמגיע לתושבים שלנו: יושרה, שקיפות, מינויים מקצועיים ומחויבות מלאה לכל מה שחשוב לכם.

לפני 18 שנים התאהבתי בעיר. מצאתי פה את המקום המושלם לגדל את הילדים שלי, מקום אדיאלי. נס ציונה היא מושבה ועיר, ובה חופש וליברליות עם כבוד עמוק לכל הזרמים והמסורות. אני נחושה ומחויבת להוביל את העיר לכיוון הנכון עבור הילדים שלי, השכנים שלי , ועבור כל תושבי העיר.

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

כאמא הדואגת לבריאות שלושת ילדיה הובלתי בהצלחה מאבק להפסקת הריסוס האווירי בפרדסי נס ציונה. המאבק כלל עשייה ציבורית סביבתית מול משרדי ממשלה, שרים וחברי כנסת. כפר יונה ויישובי עמק חפר רבים בארץ שאבו השראה מהמאבק המוצלח בנס ציונה ופעלו גם הם לבריאות התושבים. ייזמתי פיילוט קומפוסטרים בשכונת הוואלי שיחנך את הילדים שלנו לאהבת והערכת האדמה. אני ארחיב את הפיילוט לפרויקט בהיקף העיר, ובכל בית עסק שירצה לשתף פעולה ברחבי העיר כדי שהעיר תפחית את עלות ההטמנה מ20 מליון שח בשנה למחצית. אני אפעל בכל דרך להפחתת זיהום האוויר וטיפול בכל מפעל שמזהם את האוויר והסביבה. יזמתי השנה הקמת בוסתן שיקומי בגבעת החרובים בנס ציונה בשטח של 5 דונם בשיתוף עם המגזר הפרטי. הבוסתן ייתן מענה חינוכי וטיפולי לילדי העיר , ולילדים ובוגרים מיוחדים. הבוסתן יגדל תוצרת אורגנית ופרחים יחד עם קיום סדנאות ופעילויות לילדים.

חזון

אני אוביל השקעה משמעותית בחינוך לכל הגילאים, ולכל המסגרות, מיוחדות ורגילות, אוביל שמירה וטיפוח של אווירת המושבה - תכניות בניה מדויקות , שטחים פתוחים, שימוש בטכנולוגיות ירוקות והטמעת חדשנות ויצירתיות, אשים דגש על אירועי תרבות ואמנות כמוקד משיכה בכל שפלת החוף, אחזק את החיבור של בני נוער לעיר על מנת לשמר את דור ההמשך של העיר שירצה לגור בה שנים רבות, ויש עוד הרבה תכניות שאני שואפת לממש עבור כולנו.

שינוי שארצה להביא

בעוד חמש שנים התושבים בעיר יוכלו לומר בגאווה כי זו העיר הראשונה בארץ ,שהפכה את בעיית מי הנגר וההצפות בעיר ממטרד למשאב. הם יוכלו לומר כי שטחי גבעות הכורכר הם אזור נופש מטרופוליני טבעי ,ללא בניה ,לדורות. הם יוכלו לומר שהעיר נקייה, יפה ומטופחת ונעים להם לשהות גם בימות הקיץ החמים ברחוב המוצל תחת חופת עצים ברחובות העיר. הם יוכלו להתגאות שהעיר אינה בנויה לגובה, אלא מתוכננת בבניה מרקמית, נמוכה המתאימה לצביון המושבה, עם מבני ציבור ופעילויות לשימוש הקהילה ללא תשלום, ועם תחבורה ,נוחה ויעילה שתהפוך שימוש ברכב פרטי ברחבי העיר למיותר ותקל על קשישים ובני נוער להתנייד בעיר. הם יוכלו להגיד שכל ילד מועצם במערכת החינוך ,ומקבל חוג שנתי ללא תשלום, כאשר ילדים מיוחדים מקבלים את כל הדרוש להם ממערכת החינוך העירונית כולל הבוגרים שסיימו את מערכת החינוך. הם יוכלו להגיד שרחוב ויצמן הוותיק בעיר הוא מדרחוב מלא בגלריות אומנות, אירועי תרבות ,בתי קפה, מסעדות וחנויות מעצבים. אני אפעל להגדרת נורמות קהילתיות ברורות לשימוש במרחב הציבורי ובשטחי בתי הספר. על מנת להגיע לאיזון המכבד את הזכויות והערכים של כולם. אלה ייצרו סטטוס קוו ברור בין חילונים לדתיים בעיר. אני משוכנעת ביכולת שלי להוביל את נס ציונה בשנים הבאות. הניסיון שלי במגזר הפרטי בהיקפים גדולים ובמערכות ציבוריות מורכבות שרותמות אנשים לעשייה משותפת ,יחד עם הניסיון העסקי, ובעיקר החדשנות והיצירתיות שהם עיקר העשייה שלי, הם אלה שמובילים אותי . אני מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע המרתק הזה. יחד. אנחנו יכולים להפוך את נס ציונה לעיר מובילה באיכות חיים ובחינוך בארץ.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן