עדי לוי סקופ

חברת מועצה כפר סבא
מתמודדת לראש הרשות, כפר סבא

תמיכה

נעים להכיר, אני עדי לוי סקופ בת 49, נשואה לניר, אמא לענבר, אלון ואלה וגאה להיות חלק מהמשפחה של אופיר ועמית, בנותיו של בן זוגי. אני עו"ד מזה כ-19 שנים ומתמחה בתחום דיני עבודה ושוויון מגדרי, משפט אזרחי ומסחרי ומגשרת מוסמכת. אני מייצגת נשים עובדות ונלחמת על זכויותיהן. בשנת 2018 החלטתי להקים את סיעת "הרשימה שלנו" ולהתמודד בבחירות למועצת העיר כראש הרשימה, להעמיד 3 נשים בראש הרשימה ולחתום על "חזון הרשות השווה" בשיתוף עם ארגוני נשים. בזכות תמיכה של כמעט 3,000 תושבים ותושבות, נבחרתי באוקטובר 2018 לכהן כחברת מועצת העיר, ומאז אני עושה לילות כימים, בהתנדבות מלאה, למען העיר שאותה אני כה אוהבת. אני משמשת כיו"ר מועצת נשים עירונית, מחזיקת תיק השכונות הירוקות, תיק התרבות, ודירקטורית בחברה לתרבות הפנאי וידועה כאחת מחברות המועצה הפעילות והמשפיעות ביותר בעיר לדורותיה. בנוסף אני משמשת יו"ר (משותף) לשכת הקשר של עוה"ד בכפר סבא, מנחה תכנית בשם "שוות ועו"ד" באולפן הדיגיטלי של לשכת עוה"ד, יוזמת תיקוני חקיקה בנושא מניעת אפליה בעבודה וחברת עמותה וועדת ביקורת של "אמנה שריגים" כפר שמעון מרכז לטיפול בבוגרים המאובחנים על הרצף האוטיסטי. אני בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות ותואר ראשון במנהל עסקים (B.A) בהצטיינות במרכז הבינתחומי בהרצליה. בצבא שירתתי במגוון תפקידים פורצי דרך לנשים- מ"פ טירונים גברים הראשונה, מדריכה בקורס מ"פים, מפקדת קורסי קצינות ועוד. הצלחתי באופן תקדימי להתקבל לקורס מ"פים ולסיימו בהצלחה. יצאתי למאבק לקבלת קצינות לתכנית שהייתה מיועדת לגברים בלבד. השתחררתי בדרגת סרן. אני עוסקת שנים בפעילות ציבורית והתנדבותית ענפה, יוזמת כנסים, הדרכות, ימי עיון, סדנאות ומרצה בתחום קידום שוויון מגדרי, דיני עבודה, זכויות עובדים ועוד. שימשתי יו"ר (משותף) של הנהגת ההורים בבי"ס לאה גולדברג, מתנדבת במשטרת התנועה, תובעת מטעם לשכת עורכי הדין בבית הדין המשמעתי וכן חברת דירקטוריון בחברה הכלכלית לפיתוח רמת גן בע"מ. כמעט ואין לי זמן פנוי, אבל כשיש לי אני אוהבת לטייל עם המשפחה והחברים/ות, לבלות זמן איכות עם הכלב האהוב שלי בראוני, לרוץ, לקרוא ספרים וללמוד בעיקר על ניהול זמן וניהול ארגונים. אני אוהבת את כפר סבא בכל לבי ומתחייבת להביא עימי את כל כישוריי ויכולותיי למען כל אחת ואחד מכם, כפי שעשיתי עד היום ולהפוך את כפר סבא לעיר הטובה בישראל, תוך שמירה על אופייה הליברלי והשוויוני ולמען הדורות הבאים. בואו הצטרפו אלי ותנו לי את הכוח לפעול בשמכם, למענכם ולמען הילדות והילדים שלנו.

צרו קשר

עשייה ציבורית / חברתית

מאז נבחרתי באוקטובר 2018 לכהן כחברת מועצת העיר, אני עושה לילות כימים, בהתנדבות מלאה, למען העיר שאותה אני כה אוהבת. אני משמשת כיו"ר מועצת נשים עירונית, מחזיקת תיק השכונות הירוקות, תיק התרבות, ודירקטורית בחברה לתרבות הפנאי וידועה כאחת מחברות המועצה הפעילות והמשפיעות ביותר בעיר לדורותיה. אני מעורבת מאד בנעשה בעיר ויוזמת אינסוף פרויקטים, פעילויות ויוזמות חדשות- גאה להיות שותפה לפיתוח וקידום העיר. המאבק למען הדמוקרטיה והגנת אופיה הליברלי והשוויוני של כפר סבא אני גאה להיות ממובילי המאבק נגד המהפכה המשפטית- משטרית בכפר סבא ופועלת במסגרת תפקידי כחברת מועצה להגנת אופייה הליברלי והשוויוני של העיר- הן באמצעות הצעות לסדר, שותפה ליוזמת וארגון ההפגנות בכיכר העיר ועוד. קידום נשים- זו השליחות שלי! אני פועלת שנים לקידום מנהיגות נשית, ייצוג שוויוני הולם של נשים וקידומן האישי והמקצועי בכפר סבא ובארץ. כיו"ר מועצת נשים כפר סבא, פעלתי לשילוש כוחה של מועצת נשים, להקמתן של למעלה מ-5 קהילות חדשות ובראשן קהילת הדירקטוריות המונה כ-200 בוגרות והינה הגדולה בארץ, להרחבת פעילותה לאלפי נשים והכרתה כמובילת חזון העיר השווה. בחודשים האחרונים יזמתי קמפיין רחב לעידוד נשים להתמודד בבחירות לרשויות המקומיות. פיתוח מאסיבי של השכונות הירוקות בצד הובלת מאבקים סביבתיים כנציגת השכונות הירוקות במועצת העיר הובלתי לפיתוח מאסיבי של השכונות והשגים רבים ובהם הבטחת הדגל הקמת חטיבת הביניים החדשה, בי"ס יסודי חדש, הקמת מעון "ילדות בכפר", מועדוני הגמלאים והנוער, מהפיכת כחול לבן, אבן פינה למבנה קבע לצופים, פיתוח הפארק ועוד. הובלתי ביחד עם התושבים/ות וועדי הפעולה מאבקים רבים להגנה על איכות החיים ובהם המאבק העיקש נגד הקמתו של הדפו, התנגדות למתקן האוטובוסים בצפון, השגות לתכנית להרחבת כביש 4, מאבק מול מפעל בראון, השגות לתכנית קניאל לפינוי המפעלים ועוד הובלת תנופה תרבותית של ממש כמחזיקת תיק התרבות בכפר סבא פעלתי לתנופה תרבותית של ממש- הכפלת אירועי התרבות ברחבי העיר, ייזום והובלת אמנת "תרבות שוויונית" הראשונה בארץ, פסטיבלים חדשים- פסטיבל "Undercover" ו"צבע בעיר", חיזוק וקידום אמנים ואמניות מקומיות וקהילות בית האמנים ועוד.

תמיכה

נפלא!

תמיכתך הועברה ל

כבר תמכת ב ופרטיך הועברו אליה.

ניתן להביע תמיכה במתמודדות נוספות.

תמיכה ב

אזור בחירה
ישוב

ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד, אנא הזיני אותו כאן:


לא קבלת SMS? שלחי שוב

ההצבעות לסבב מענקים "פועלות למען הקהילה" הסתיימו.

המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il

הגשת מיזמים למענקי ״פועלות למען הקהילה״ הסתיימה. לא ניתן כרגע להגיש מיזם חדש.

החשבון נפתח בהצלחה!
מייד תועברי לעמוד הפרופיל האישי שלך

האם להחליף את המשתמש ליזמית? פעולה זו אינה ניתנת לשיחזור

רגע לפני שאנחנו עוברות לבניית הפרופיל שלך,
בואי נפתח לך חשבון משתמשת:

כבר רשומה? התחברי

ברוכה השבה!
אם כבר נרשמת לקהילת מקומית בעבר
הכניסי מייל וסיסמה כדי להתחבר שוב

אין לך עדיין חשבון? לחצי כאן

שלום התחברות

אופס, כבר הבעת תמיכה במתמודדת / אקטיביסטית זו.

הידד!

תמיכתך הועברה למתמודדת
תודה שנתת יד!

הפיצי את הבשורה - שתפי

דילוג לתוכן